23 september 2017

16:00 uur

Tijd tot de Run:
1
1
Day
1
1
8
8
Hours
4
4
1
1
Minutes
5
5
5
5
Seconds

Voorinschrijvingen deelnemers 20-9-2017

Startnr Naam Woonplaats Geslacht Pasta Onderdeel
1 Marianne Haagmans Thesinge V @ 4km
2 Frank Heuvelmans Grave M @ 4 mijl
3 Hans Oosterhuis Amersfoort M @ 21,1 km
142 Jonathan Oosterhuis Zeewolde M @ 10 km
5 Richard Stroobach Groningen M @ 21,1 km
6 Thijs de Raad Groningen M @ 4 mijl
8 Birgit Kerkdijk Groningen V @ 21,1 km
9 Bianca Marulanda Groningen V @ 21,1 km
10 Jac Bullinga Groningen M @ 21,1 km
11 Sandra Bijlholt Appingedam V @ 10 km
12 Rob Schilling Appingedam M @P 4 mijl
13 Anjo Huizinga Appingedam M @P 10 km
14 Nico Hazenberg Baflo M @ 21,1 km
15 Giso van Houte Groningen M @ 4 mijl
16 Elisabeth Reitsma Leeuwarden V @ 4 mijl
17 Marcus Dirks Haren Gn M @ 4 mijl
18 Fia Propst Rotterdam V @ 21,1 km
19 Dorothée de Vries Eelderwolde V @ 10 km
20 Jeike Elema Ten Boer V @ 21,1 km
21 Hilda Rozema Ruinen V @ 21,1 km
22 Truus Bakker Appingedam V @ 4 mijl
23 Jule Wessels Groningen V @ 21,1 km
24 Erik Staal Harkstede M @ 10 km
25 Bert Loonstra Rolde M @ 10 km
26 Trieneke Schuppert Thesinge V @PP Wandelen 4km
27 Jennifer Apol Wirdum Gn V @ 4 mijl
28 Marc Naus Groningen M @ 21,1 km
29 Karla Knol-Hofman Ten Boer V @ 4 mijl
30 Martijn Nijenhuis Groningen M @ 21,1 km
31 Dirk Zijlstra Groningen M @P 10 km
32 IJme Woensdregt Groningen M @ 21,1 km
7 Quincy Ax Groningen V @ 1200 mtr(7-9jr)
33 Jan Ruiter Delfzijl M @P 4km
34 Roelof Oosterhuis Amersfoort M @ 21,1 km
35 Abderrahim Ghayour Casablanca M @ 21,1 km
36 Ymka de Boer Groningen V @ 10 km
37 Phéline Janze Groningen V @ 600 mtr(4-6jr)
38 Noëmi Janze Groningen V @ 600 mtr(4-6jr)
39 Jouke Janze Groningen M @ 10 km
40 Emiel van der Graaf Groningen M @ 21,1 km
41 Marije Oosterbaan Groningen V @ 21,1 km
42 Rutger de Wit Groningen M @ 21,1 km
43 Maria De Kleine Groningen V @ 21,1 km
44 Rutger Zwarts Groningen M @ 21,1 km
45 Annet Dwarshuis Assen V @ 4 mijl
46 Petra Buist - Bijma Noordwolde Gn V @ 10 km
47 Harro Boven Groningen M @ 21,1 km
501 Wolter Karsijns Thesinge M @PP Alleen pasta
48 Wim Kuijk Haren Gn M @ 21,1 km
49 Louis Schokkenbroek Annen M @ 10 km
50 Niels Hollenbeek Brouwer Groningen M @ 4 mijl
51 Tineke Admiraal Zwolle V @ 4km
52 Jan Adema Groningen M @ 21,1 km
53 Merijn Knot Baflo M @ 600 mtr(4-6jr)
54 Leon Knot Baflo M @ 1200 mtr(7-9jr)
55 Mirjam Knot Baflo V @ 4km
56 Femke Veldman Delfzijl V @ 21,1 km
57 Anneloes Veldman Delfzijl V @ 600 mtr(4-6jr)
58 Jan Werkman Thesinge M @ 4 mijl
59 Jakob Mars Delfzijl M @ 4 mijl
60 Wrister Werkman Groningen M @ 4 mijl
61 Marinus Vermue Thesinge M @ 4 mijl
62 Can Wang Groningen V @ 4 mijl
63 Jelka Verhagen Garmerwolde V @ 1200 mtr 10-12j
64 Gerrit Klopstra Groningen M @ 10 km
65 Rudolf Oudman Bedum M @ 4 mijl
66 Anne Marieke Kremer Eelde V @ 4 mijl
67 Harm Kremer Eelde M @ 4 mijl
68 Sjaak Nap Briltil M @ 10 km
69 Birgit Havenga Garmerwolde V @ 1200 mtr 10-12j
70 Jeroen Hut Groningen M @ 10 km
71 Antonius de Ridder Groningen M @ 10 km
72 Tim van der Veen Thesinge M @P 1200 mtr(7-9jr)
73 Anita van der Veen Thesinge V @PP 10 km
74 Jelle van der Veen Thesinge M @P 4 mijl
75 Desiree Luiken Thesinge V @P 4km
502 Saskia Vaatstra-Holtman Thesinge V @P Alleen pasta
76 Jorre Van der Berg de Koelerds M @P 4km
77 Karlijn van den Berg de Koelerds V @PP 4km
78 Marleen Schonherr Thesinge V @P 4 mijl
79 Jan Doorduin Eelderwolde M @ 21,1 km
80 Ineke Molenaar Groningen V @ 10 km
81 Gert Hofstede Groningen M @ 10 km
82 Yvonne Lubben Groningen V @ 10 km
83 Sander De Vries Groningen M @ 4km
84 Folkert Faber Haren Gn M @ 10 km
85 Dylian Patje Zuidbroek M @ 600 mtr(4-6jr)
86 Idhuna Tardjopawiro Loppersum V @ 10 km
87 Hermen Grasman Haren Gn M @ 21,1 km
88 Chemaine Patje Zuidbroek V @ 600 mtr(4-6jr)
89 Lasse Oosterhoff Thesinge M @ 4km
90 Dineke Linzel Thesinge V @ 4km
91 Patrick Lagerman Groningen M @ 21,1 km
92 Hyacinth Richardson Groningen M @ 21,1 km
93 Harry Honebecke Haren Gn M @ 21,1 km
94 Albert Kreulen Groningen M @ 10 km
95 Dick Sybenga Gieten M @PPP 4 mijl
96 Jaap Sybenga Delft M @P 4 mijl
97 Silvana Weurding Groningen V @ 4km
98 Martijn Hoek Roden M @ 10 km
99 Ger Coster Ten Post M @ 21,1 km
100 Edzard Krol Thesinge M @ 10 km
101 Jolanda Tuinstra Thesinge V @ 4km
102 Roel Kremer Sint Annen M @ 10 km
103 Fien Oosterhuis Groningen V @ 1200 mtr(7-9jr)
104 Jonne Oosterhuis Groningen M @ 1200 mtr(7-9jr)
105 Janko Oosterhuis Groningen M @ 21,1 km
106 Douwe de Vries Groningen M @ 10 km
107 Bas Munstra Groningen M @ 1200 mtr(7-9jr)
108 Jan Nauta Groningen M @ 21,1 km
109 Freek Welbedacht Groningen M @ 4 mijl
110 Phyline Derksen Thesinge V @PP 4km
111 Jenne Jan Kwant Sauwerd M @ 10 km
112 Hans Penninga Paterswolde M @ 4 mijl
113 Marco Egbers Groningen M @ 4 mijl
114 Elza Bulstra Groningen V @ 21,1 km
115 Koen Dwarshuis Enschede M @ 10 km
116 Henk Busscher Thesinge M @ 10 km
117 Melle Busscher Thesinge M @ 4 mijl
118 Reina Busscher Thesinge V @ Wandelen 10km
119 Andrea Kwant Sauwerd V @ 10 km
503 Kor van Zanten Thesinge M @P Alleen pasta
120 Lilian van der Veen Thesinge V @ 600 mtr(4-6jr)
121 Melvin van der Veen Thesinge M @ 1200 mtr(7-9jr)
122 Filip van der Veen Thesinge M @ 1200 mtr(7-9jr)
123 Jorrit van der Veen Thesinge M @ 1200 mtr 10-12j
124 Geert-Jan Kloppenburg Baflo M @ 4km
125 Ronald Groen Groningen M @ 21,1 km
126 Ger Helsma Groningen M @P 10 km
127 Niek Kuijvenhoven Kampen M @ 4 mijl
128 Erik Knollema Groningen M @ 4 mijl
129 Lucia van Hees-Yard   V   Wandelen 10km
130 Christien Huizenga Thesinge V   Wandelen 10km
131 Martin Meulema Groningen M @ 10 km
132 Cor Verkade Assen M @ 4 mijl
133 Ron Balkema Appingedam M @ 21,1 km
134 Jane Haijkens - Ubels Garmerwolde V @ 4 mijl
135 Annemiek Nieborg Haren Gn V @ 1200 mtr(7-9jr)
136 Laura Nieborg Haren Gn V @ 4km
137 Mieke Nieborg Haren Gn V @ Wandelen 10km
138 Sybren Harmsma Groningen M @ 4 mijl
139 Jannie Laning Groningen V @ 4 mijl
140 Peter Kwant Appingedam M @ 4km
141 Bianca Boerema Appingedam V @ 4km
4 Reserve        
143 Siemon Hinrichs Delfzijl M @P 21,1 km
144 Gea Elzerman Meedhuizen V @P 10 km
504 Willie Havinga Thesinge V @PPPP Alleen pasta
145 Laura Noord Bedum V @ 4 mijl
146 Harma Visser Bedum V @ 4 mijl
147 Henk Kamsma Groningen M @ 10 km
148 Marieke Schoon Assen V @P 4 mijl
149 Marisa van Dijken Thesinge V @ 600 mtr(4-6jr)
150 Jan emo van Dijken Thesinge M @ 4km
151 Patricia van Dijken Thesinge V @ 4km
152 Lien Goelab Paramaribo V @ 4km
153 Jorus Nieuwenhuis Leens M @ 4 mijl
154 Fronie Bosma Groningen V @ 10 km
155 John Wachtmeester Groningen M @ 10 km
156 Ruben Oosterhuis Zeewolde M @ 4km
157 Moos Oosterhuis Zeewolde M @ 10 km
158 Machiel Oosterhuis Zeewolde M @ 4km
159 Louise Oosterhuis Zeewolde V @ 1200 mtr(7-9jr)
160 Evelien Oosterhuis Zeewolde V @ 4 mijl
161 Christian Oosterhuis Zeewolde M @ 4km
162 Anneke Oosterhuis Zeewolde V @ 10 km
163 Michiel Admiraal Groningen M @ 4 mijl
505 Ale ten Cate Thesinge M @PP Alleen pasta
164 René Meijer Emmer-Compascuum M @ 10 km
165 Renate Meijer-Heynemann Emmer-Compascuum V @ 4 mijl
166 Martin Folkersma Groningen M @ 10 km
167 Taco Feddes Groningen M @ 10 km
168 Hans Arling Siddeburen M @ 10 km
169 Harm Stalman Ten Boer M @ 4 mijl
171 Charlot Jacobs Jeugdloop ATC'75 team 1 V   4km
172 Marlijn Bakker Jeugdloop ATC'75 team 1 V   4km
173 Ada Berghuis Casses Jeugdloop ATC'75 team 1 V   4km
174 Felix de Roo Jeugdloop ATC'75 team 1 M   4km
176 Evi Ben Ezra Jeugdloop ATC'75 team 2 V   4km
177 Alex Mendelts Jeugdloop ATC'75 team 2 M   4km
178 Sophia van der Schueren Jeugdloop ATC'75 team 2 V   4km
179 Mats Kolkman Jeugdloop ATC'75 team 2 M   4km
181 Milou de Vries Jeugdloop ATC'75 team 3 V   4km
182 Menno van Delden Jeugdloop ATC'75 team 3 M   4km
183 Daniël Veen Jeugdloop ATC'75 team 3 M   4km
184 Amber Poels Jeugdloop ATC'75 team 3 V   4km
186 Brecht v.d. Poll Jeugdloop ATC'75 team 4 V   4km
187 Jasmijn Ficici Jeugdloop ATC'75 team 4 V   4km
188 Evelien Honebecke Jeugdloop ATC'75 team 4 V   4km
189 Rutger v.d. Kooi Jeugdloop ATC'75 team 4 M   4km
191 Willem v.d. Poll ATC'75 Team 5 volwassenen M   4km
192 Bert Veen ATC'75 Team 5 volwassenen M   4km
193 Harro van Delden ATC'75 Team 5 volwassenen M   4km
194 Sjoerd Huinink ATC'75 Team 5 volwassenen M   4km
170 Arjan Dwarshuis Groningen M @ 4 mijl
175 Marjan Oosterveen Garmerwolde V @ 10 km
180 Eric Elbertsen Garmerwolde M @ 10 km
185 Jeroen Reinders Bedum M @ 21,1 km
190 Thierry Roossien Appingedam M @P 21,1 km
195 Anke Bijma Sauwerd V @ 4 mijl
196 Annelies Hofstede Thesinge V @PP Wandelen 10km
197 René Bloem Groningen M @P 10 km
198 Maurice Smit Delfzijl M @ 4 mijl
199 Gert Jan Oosterhuis Zeewolde M @ 10 km
200 Maarten de Raad Thesinge M @P 10 km
201 Chantal Goossen Delfzijl V @ 4 mijl
202 Aat van den Berg Groningen M @ 4 mijl
203 Natasja Bronkema Groningen V @ 10 km
204 Bram van Zalk Groningen M @ 4 mijl
205 Harmen Stam Ten Boer M @ 10 km
206 Klaas Kanning Groningen M @ 4 mijl
207 Jaap Vis Groningen M @ 21,1 km
208 Rex Leber Groningen M @P Wandelen 4mijl
209 Juul de Lange Haren Gn V @ 4km
210 Petra Pool Haren Gn V @ 4km
211 Elzo de Lange Haren Gn M @ 4 mijl
212 Elske de Boer Groningen V @ 4 mijl
213 Xavier Neys Groningen M @ 21,1 km
214 Bas van Delden Groningen M @ 10 km
215 Martieu Wienke Sauwerd M @ 10 km
216 Vincent van Veen Groningen M @ 21,1 km
217 Hilda Oosterkamp Pieterburen V @ 21,1 km
218 Kris Tuinier Groningen M @ 4 mijl
219 Klaziena van Twuijver Schildwolde V @ 4 mijl
220 Chris Rosman Groningen M @ 4 mijl
221 Luuk Holtman Thesinge M @ 1200 mtr(7-9jr)
222 Mark Holtman Thesinge M @ 1200 mtr(7-9jr)
223 Pieter Veenstra Groningen M @ 21,1 km
224 Roberto Sanchez Goldar Groningen M @ 4 mijl
225 Brigitte Blaauw Ten Boer V @ 4 mijl
226 Hille Topper Groningen M @ 4 mijl
227 Kecheng Quan Groningen M @ 4km
228 Ruifang Gao Groningen V @ 4km
229 Niek van der Molen Ee M @ 10 km
230 Ricardo Damminga Baflo M @ 4km
231 Rianne Ramaker Groningen V @ 21,1 km
232 Maya Ramcharan Thesinge V @ 4km
233 Danny Brondijk Slochteren M @ 4km
234 Peter Stokje Groningen M @ 21,1 km
235 Bart van der Lijn Assen M @ 4 mijl
236 Erika Broekema Groningen V @ 21,1 km
237 Mare Van Veelen Garmerwolde V @ 1200 mtr(7-9jr)
238 Silke Van Veelen Garmerwolde V @ 1200 mtr(7-9jr)
239 Jochem Uitham Thesinge M @ 4km
240 Nienke Otten Garmerwolde V @ 4 mijl
241 Jan Alix Uitham Thesinge M @ 4 mijl
242 Myla Uitham Thesinge V @ 4km
243 Jannie de Vries Assen V @ 4 mijl
  • Vaatstra
  • Wim Ritsema
  • Beeldbrouwer
  • Freek van der Wal
  • Kuil Banden
  • Agrishop Garmerwolde
  • Carla Winkelman
  • Ceulen ICT
  • Loopgroep Astrea
  • Trefpunt
  • Findzo
  • Reinder van der Veen Magazijnstellingen
  • Rabobank
  • Glazenburg
  • Boog
  • Oudman
  • Luna Vertalingen
  • PWS Online
  • Timmerbedrijf Ridder
  • Runners World
  • Oomkes
  • Jelle van der Veen Montage